Anasayfa » MOBİL » Xiaomi Türkiye’den 16 Şubat’a Kadar Geçerli Mi Band 4 Hediyeli Sevgililer Günü Kampanyası
Xiaomi Türkiye’den 16 Şubat’a Kadar Geçerli Mi Band 4 Hediyeli Sevgililer Günü Kampanyası

Xiaomi Türkiye’den 16 Şubat’a Kadar Geçerli Mi Band 4 Hediyeli Sevgililer Günü Kampanyası

Sevgililer Günü için armağan seçmekte zorluk çeken teknoloji tutkunlarını düşünen Xiaomi Türkiye, 16 Şubat’ta kadar geçerli bir kampanya başlattı. Kampanya dahilinde çeşitli indirimler sunulurken, akıllı telefon alışverişlerinde Mi Band 4 armağan bulunuyor.

Her yıl şubat ayının 14’ünde kutlanan Sevgililer Günü, bu yıl da geldi çattı. Bilhassa çiftler için senenin en mühim günlerinden olan bu hususi günde kimileri sevdiklerine bir çiçek ve sevgi dolu mesajlar gönderirken kimileriyse sevgisini ifade etmenin bir başka yolu olarak karşısındakine kendini hususi hissettirecek hediyeler alıyor.

Son yıllarda ülkemizdeki teknoloji sektörünün baş aktörlerinden biri hâlini alan Xiaomi de ülkemizdeki çiftleri düşünerek yeni bir kampanyaya imza attı. 16 Şubat’a kadar sürecek olan kampanya kapsamında pek oldukça aksesuar ve ekosistem ürününde %20’ye varan indirim olacak. Doğal ki kampanya bunlarla sınırı olan kalmayacak. Isterseniz gelin bu kampanyanın detaylarına daha yakından bakalım.

12 Şubat itibarıyla başlamış olan ve 16 Şubat’a kadar devam edecek kampanya kapsamında Xiaomi, Redmi 8 ve Redmi 8A akıllı telefonları hariç olmak suretiyle tüm cep telefonlarında yapılacak alımlara Mi Smart Band 4 armağan edecek. Piyasa kıymeti 199 TL seviyesinde olan bu akıllı bileklik, 135 mAh pil gücü ile 20 günden fazla kullanım süresi sunuyor.

Stoklarla sınırı olan olan bu kampanyadan yararlanmak isteyen kişiler, yetkili Mi Store’lardan 12-16 Şubat tarihlerinde yapacakları Redmi 8 ve Redmi 8A haricindeki tüm akıllı telefon alışverişlerinde bu bilekliğe parasız bir halde haiz olabilecek.

Xiaomi, yalnızca akıllı telefon üretmediği şeklinde kampanyayı da yalnızca akıllı telefonlarla sınırı olan tutmamış. Gündelik hayatta gerekseme duyabileceğimiz USB hafıza yada Bluetooth hoparlör şeklinde pek oldukça şeyi ürün gamında bulunduran şirket, kampanya dahilinde seçili ekosistem ve aksesuar ürünlerinde %20’ye varan indirim uygulayacak.

Bir örnek vermemiz gerekirse Xiaomi Mi Band 4’ten tutun Xiaomi Mini Şarjlı Drone’a kadar uzanan değişik kategorilerdeki ürünlerde indirimler olacak. Yetkili Mi Store’ları ziyaret eden kişiler, 16 Şubat’a kadar sürecek kampanya dahilinde bu ve bunun şeklinde onlarca ürüne %20’ye varan indirimli fiyatlarla sahip olabilecekler.

Xiaomi Türkiye, sık sık uyguladığı kampanyalarla müşterilerinin beğenisini kazanmaya devam ediyor. Sevgililer Günü’ne hususi olan bu kampanya ise bunun en güncel örneği diyebiliriz. Yazımızı noktalamadan ilkin bu kampanyanın yalnızca yetkili Xiaomi Store’larda, 16 Şubat’a kadar geçerli bulunduğunu da hatırlatalım.

Kullanıcı Oyu:
Yazar Hakkında: Gurmelgyo
Donanım Haberleri
Menü özelliğini panelden aktif etmeniz gerekmektedir. (Footer Menü 1)
Donanım Haberleri
Menü özelliğini panelden aktif etmeniz gerekmektedir. (Footer Menü 2)
Teknoloji Haberleri
Menü özelliğini panelden aktif etmeniz gerekmektedir. (Footer Menü 3)
Bilim ve Teknik
Menü özelliğini panelden aktif etmeniz gerekmektedir. (Footer Menü 4)
Tema Tasarım | Osgaka.com