Anasayfa » MOBİL » 18 Watt USB Type-C ve Lightning Girişli Powerbanki: HyperJuice Battery
18 Watt USB Type-C ve Lightning Girişli Powerbanki: HyperJuice Battery

18 Watt USB Type-C ve Lightning Girişli Powerbanki: HyperJuice Battery

Hyper isminde bir teknoloji üreticisi, HyperJuice Battery isminde yeni powerbankini duyurdu. Dünyanın ilk 18 watt destekli USB Type-C ve Lightning girişli powerbanki olma unvanına haiz olan powerbank, aynı anda hem iPhone hem de Android telefonlarınızın şarj edilmesini sağlıyor.

Akıllı telefon kullanımının yaygınlaşmasıyla beraber yaşamımıza bazı yeni çıkan ürünler girdi. Bu ürünlerden bir tanesi, bugün pek oldukca kullanıcının haiz olduğu powerbankler. Akıllı telefon bataryalarının bir süre sonrasında işlevini kaybetmesi ile ortaya çıkan şarj problemi, pek oldukca kullanıcının ortak problemi. İşte powerbankler, telefonlarınızı nerede olursa olsun şarj edebilmenize destek olan ürünler olarak karşımıza çıkıyor.

Şimdi sizlere, fazlasıyla etkisi altına alan bir özelliğe sahip olan yeni bir powerbank modelinden bahsedeceğiz. “Hyper” isminde bir şirket tarafınca piyasaya sürülen “HyperJuice Battery” isminde powerbank, dünyanın ilk 18 watt USB Type-C ve Lightning girişini destekleyen şarj aleti. Bu ürün yardımıyla hem iPhone hem de USB Type-C desteğine sahip olan telefonlarınızı aynı anda şarj edebiliyorsunuz.

Bu powerbank, 10.000 mAh kapasiteye sahip ve bir tek 2 saat içinde şarj olabiliyor. iPhone’lar için mümkün olan en yüksek desteği sunabilen ürün, telefonunuzu bir tek 30 dakika içinde yüzde 50 oranında şarj edebiliyor. Böylelikle bu ürün, sizleri hem zamandan hem de kablo kalabalığından kurtarıyor.

HyperJuice Battery, boyut ve ağırlık açısından da fazlaca kullanışlı bir ürün. Ortalama bir iPhone büyüklüğünde olan cihazın ağırlığı 225 gram. 4 aşamalı LED göstergesi bulunan HyperJuice Battery, sahip olduğunuz ürünü ne süre şarj etmeniz icap ettiğini de ortaya koyuyor. Tüm bu özelliklere sahip olan bir powerbanke sahip olabilmek içinse 59.99 dolar (ortalama 365 TL + vergiler) ödeme yapmanız gerekiyor.

Kullanıcı Oyu:
Yazar Hakkında: Gurmelgyo
Donanım Haberleri
Menü özelliğini panelden aktif etmeniz gerekmektedir. (Footer Menü 1)
Donanım Haberleri
Menü özelliğini panelden aktif etmeniz gerekmektedir. (Footer Menü 2)
Teknoloji Haberleri
Menü özelliğini panelden aktif etmeniz gerekmektedir. (Footer Menü 3)
Bilim ve Teknik
Menü özelliğini panelden aktif etmeniz gerekmektedir. (Footer Menü 4)
Tema Tasarım | Osgaka.com