Anasayfa » MOBİL » Amazon Türkiye, Samsung Galaxy S20 Serisini Bomba Hediyelerle Satışa Sundu
Amazon Türkiye, Samsung Galaxy S20 Serisini Bomba Hediyelerle Satışa Sundu

Amazon Türkiye, Samsung Galaxy S20 Serisini Bomba Hediyelerle Satışa Sundu

Amazon Türkiye, Samsung’un Türkiye’ye resmen giriş yapan yeni amiral gemisi Galaxy S20 ailesini etkileyici hediyelerle satışa sundu. Samsung’un Türkiye’deki zamlı fiyatlarını da tüketicilere yansıtmayan Amazon Türkiye, tüketicileri memnun edecek gibi görünüyor.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, yaklaşık bir ay önce yeni amiral gemisi serisi “Galaxy S20“yi tüketicilerin beğenisine sundu. Düzenlediği etkinliklerle küresel bir lansman yapan Samsung, yeni telefonlarının pek çok ülkede 6 Mart itibarıyla satışa sunulacağını açıkladı. Satış günü yaklaşırken bir yandan tüketicilerin heyecanı arttı bir yandan da gözler e-ticaret platformlarına çevrildi.

Gözlerin e-ticaret platformlarına çevrilmesinin nedeni, çeşitli platformlarda da satışa sunulacak olan Galaxy S20 ailesinin yanında ek hediyeler olup olmayacağının merak edilmesiydi. Çünkü özellikle de piyasaya yeni sürülen amiral gemisi telefonlar, çeşitli e-ticaret platformlarında ek hediyelerle sunulabiliyordu. Beklenen haber Amazon Türkiye‘den geldi ve kullanıcılar, Galaxy S20 ailesini Amazon Türkiye üzerinden ek hediyelerle satın alabiliyorlar.

Samsung’un yeni amiral gemisi ailesi; Galaxy S20, Galaxy S20+ ve Galaxy S20 Ultra olarak isimlendirilen 3 modelden oluşuyor. Samsung’un en yeni teknolojilerle donattığı yeni telefonlarının arasındaki temel fark ise kamera özellikleri. Özellikle de Galaxy S20 Ultra, sunduğu 100x yakınlaştırma imkanıyla teknoloji tutkunlarını etkilemeyi başarıyor.

Şimdi sizlere, önce Galaxy S20 ailesinin bir üyesine ait teknik özelliklerini ardından da Amazon Türkiye’nin o model için başlattığı kampanyadan ve bu kampanya kapsamında hangi ek hediyelere sahip olacağınızdan bahsedeceğiz. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan, telefonların özelliklerine değinerek başlayalım.

Samsung, Galaxy S20 ailesinin tanıtımları sırasında Galaxy S20+ ve Galaxy S20 Ultra modellerini ön sipariş kapsamında satın alan müşterilerine Galaxy Buds+ olarak isimlendirilen yeni kablosuz kulaklık modelini hediye edeceğini söylüyordu. Galaxy S20 siparişi veren müşteriler ise bu kampanyadan faydalanamıyorlardı. Bu durum, Amazon Türkiye’nin gözünden kaçmadı ve platform, tüketicileri etkileyecek bir teklif sunmaya karar verdi.

An itibarıyla Amazon Türkiye’den Galaxy S20 satın almanız durumunda, Samsung Türkiye fiyatı 249 TL olan “Galaxy Fit e” isimli akıllı bileklik hediye ediliyor. Böylelikle hem Samsung’un Galaxy S20’ye yaptığı zamdan etkilenmiyor hem de Galaxy Fit e sahibi oluyorsunuz.

Eğer sizler de bu kampanyadan faydalanarak yanında etkileyici bir hediyesi olan Galaxy S20 sahibi olmak isterseniz;

Amazon Türkiye’nin Galaxy S20+ için hazırladığı hediyeler ise gerçekten de dikkate değer. Çünkü bu telefona Amazon Türkiye üzerinden satın alırsanız, 9.299 TL karşılığında Galaxy S20+’a ek olarak Galaxy Buds+ ve Samsung Türkiye fiyatı 599 TL olan “Galaxy Fit” isimli akıllı bilekliğe de sahip oluyorsunuz.

Eğer sizler de bu kampanya kapsamında Galaxy S20+ ve yanındaki hediyelere sahip olmak isterseniz;

Samsung’un 11 Şubat’ta yaptığı tanıtımlarda duyurduğu en üst seviye telefon Galaxy S20 Ultra‘ydı. Yukarıdaki teknik özelliklerde de görebileceğiniz gibi bu ürün, zaten her detayıyla dikkatleri üzerine çekmeye yetiyor. Ancak ne yazık ki yeni bir Galaxy S20 Ultra sahibi olmak için, 11.999 TL ödeme yapmanız gerekiyor. Amazon Türkiye, yaptığı kampanya ile bu yüksek bedeli ek ürünlerle dolduruyor.

Amazon Türkiye üzerinden Galaxy S20 Ultra satın almanız durumunda, Galaxy Buds+’ın yanı sıra, 599 TL değerindeki Galaxy Fit akıllı bilekliğe de sahip oluyorsunuz. Eğer sizler de bu kampanyadan faydalanmak isterseniz;

Kullanıcı Oyu:
Yazar Hakkında: Gurmelgyo
Donanım Haberleri
Menü özelliğini panelden aktif etmeniz gerekmektedir. (Footer Menü 1)
Donanım Haberleri
Menü özelliğini panelden aktif etmeniz gerekmektedir. (Footer Menü 2)
Teknoloji Haberleri
Menü özelliğini panelden aktif etmeniz gerekmektedir. (Footer Menü 3)
Bilim ve Teknik
Menü özelliğini panelden aktif etmeniz gerekmektedir. (Footer Menü 4)
Tema Tasarım | Osgaka.com